Haber Detayı
26 Ekim 2019 - Cumartesi 20:21
 
Yazar Kızıltepe, Milletvekili Öçal’a kitabını hediye etti!
Kahramanmaraşlı Yazar Vedat Ali Kızıltepe, Yediveren Yayınlarını sıtandını ziyaret eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal’a Kırk Yılın Hikayesi kitabını imzalayarak hediye etti.
KÜLTÜR Haberi
Yazar Kızıltepe, Milletvekili Öçal’a kitabını hediye etti!

Uluslararası Kahramanmaraş 6. Kitap ve Kültür Fuarı Kırk Yılın Hikayesi ve Bazen Deli Olmak Lazım kitaplarını imzalamaya devam eden Yazar Kızıltepe: “Daha öncede belirttiğim gibi kitap fuarları yazarların şairlerin bayramıdır. Bu bayramın artık son günlerini yaşıyoruz. Güzel bir atmosferde Kitap ve Kültür fuarımızı sonlandırıyoruz. Öğrencilerle burada buluşma, kitapseverlerle burada buluşma kitaplarımızı imzalamak, kitaptan, sanattan konuşmak farklı bir duygu. Keyifli bir fuar geçirdik” dedi.

 

 

“Milletvekilimiz Öçal hanımefendiyi misafir ettik”

 

Fuarda siyasiler ile de bir araya geldiklerini söyleyen Yazar Kızıltepe: “Kahramanmaraşlı siyasilerimizde burada şair ve yazarlarla sohbet ettiler, çayımızı kahvemizi içtiler. Bugün de AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilimiz Habibe Öçal hanımefendi standımızı ziyaret etti. Kendilerine Kırk Yılın Hikayesi isimli kitabımı takdim ettim. Kitabımızın içeriği hakkında bilgiler verdim. Tabi Kırk Yılın Hikayesi kitabımızın içeriğinde bir çok siyasi olaylarda mevcut. 1980 darbesi, 28 Şubat süreci, şuan ki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaset arenasına intikal etmesi, 15 Temmuz süreci, Enflasyonun 70’lrden tek haneli rakamlara inmesi gibi bir çok konuyu tarafsız bir gözle okurlarımıza sunmaya çalıştık. Şuana kadar oldukça yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Okurlarımızdan çok güzel dönüşler aldık. İnşallah bu şekilde devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Etiketler: Yazar, Kızıltepe,, Milletvekili, Öçal’a, kitabını, hediye, etti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı