Haber Detayı
23 Mart 2020 - Pazartesi 17:22
 
Türkoğlu’nda 400 dönümlük Millet Bahçesi kuruluyor!
Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde yaklaşık 400 dönümlük Millet Bahçesi çalışmalarına start verildi. Millet Bahçesi Şekeroba Mahallesinde kurulacak.
KAHRAMANMARAŞ Haberi
Türkoğlu’nda 400 dönümlük Millet Bahçesi kuruluyor!

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’un daha önce spor kompleksi kazandırdığı bölgeye, yarı olimpik yüzme havuzu, düğün salonu, bay ve bayanlara hizmet edecek taziye evi, bol bol oyun grupları ve fitness aletleri, beş metre genişliğinde yürüyüş ve bisiklet yollarının olduğu ve binlerce ağaçların bulunacağı 400 dönümlük Millet bahçesi çalışmaları başladı.

 

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Okumuş: “Bölgenin en büyük parklarından birine başladığımız Şekeroba mahallemizdeki Türkoğlu Millet Bahçesi, hem Şekeroba mahallemize hem de bölgeye hitap edecek harika bir proje olacaktır.

 

 

Millet Bahçesini bir yıl içerisinde bitireceğini belirten Başkan Okumuş; Buraya daha önce büyük bir kompleks yaparak vatandaşlarınızın hizmete açtığımız Spor kompleksinin hemen yanına yapacağımız yarı olimpik yüzme havuzu, düğün salonu, bay ve bayanlarımıza hizmet edecek taziye evi, bol bol oyun grupları ve fitness aletleri, beş metre genişliğinde yürüyüş ve bisiklet yollarının yanı sıra binlerce ağaçların olduğu ormanlık bir alan oluşturarak iyi bir yaşam alanı yapacağız.

 

Şekerobalı hemşehrilerime hayırlı olsun. Teknik ekibime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Etiketler: Türkoğlu’nda, 400, dönümlük, Millet, Bahçesi, kuruluyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı