Haber Detayı
30 Mart 2020 - Pazartesi 16:33
 
Onikişubat Belediyesi’nden Kovid-19 tedbirleri!
Onikişubat Belediyesi Koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında ilçede başlattığı dezenfekte işlemlerine aralıksız devam ediyor.
KAHRAMANMARAŞ Haberi
Onikişubat Belediyesi’nden Kovid-19 tedbirleri!

Onikişubat İlçe sınırları içerisinde yer alan tüm kamu kurumları, okullar, camiler, kuran kursları, semt pazar yerleri, eczaneler, dükkanlar ve caddelerden sonra, site bahçelerine de dezenfeksiyon işlemi yapılıyor.

 

Haydarbey, Tekerek, Serintepe ve Hürriyet Mahallerinde yapılan dezenfeksiyon işlemleri, tüm mahallelerde uygulanacak. Vatandaşın hijyeni ve sağlıklı ortamlarda yaşaması için, belediye ekipleri aralıksız çalışıyor.

 

Tüm milletimiz gereken gayreti gösteriyor!

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek: “Ülkemizde koronavirüsle mücadelede tüm milletimiz gereken gayreti gösteriyor. Biz de Onikişubat Belediyesi olarak hassasiyetle ve en ince detayı düşünerek mücadele ediyoruz. Tüm iletişim kanallarımızdan vatandaşımıza gerekli duyuruları yapıyor, hijyen kurallarını ve mücadelemizde yapılması gerekenleri hatırlatıyoruz. İnanıyorum ki, vatandaşımız da gerekli hassasiyeti gösteriyor ve evlerinde kalarak virüsün yayılma hızına engel oluyor. Evlerimizde kalmamız çok önemli, bu konuya ihtimam göstermeliyiz, hem sevdiklerimiz hem de diğer kardeşlerimiz için. Tekrar tekrar hatırlatıyoruz bu konuyu ki akıllarımızda kalsın diye. Evlerimizde hayat var, evimizde kalalım, güzel günler elbet gelecektir.” Dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Etiketler: Onikişubat, Belediyesi’nden, Kovid-19, tedbirleri!,
Yorumlar
Haber Yazılımı