Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 16:41
 
MÜSİAD’ın 25. Genel Kuruluna Kahramanmaraş damga vurdu!
Müstakil sanayici ve iş adamları derneği (MÜSİAD) 25. Genel Kuruluna Kahramanmaraş damga vurdu.
EKONOMİ Haberi
MÜSİAD’ın 25. Genel Kuruluna Kahramanmaraş damga vurdu!

Müstakil sanayici ve iş adamları derneği Kahramanmaraş başkanı Sami Kervancıoğlu yaptığı yazılı açıklama da, MÜSİAD 25.Genel Kurulda Şehrimizin için önemli gelişmeler yaşanmıştır, Misyonu ve ortaya koyduğu vizyonuyla ülke genelinde 86 şube ve temsilciliğe Dünya da 224 noktada temsilciliği bulunan dünyanın en geniş ağına sahip sivil toplum örgütü olan MÜSİAD' ımızın 20 kişilik Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeliğine şehrimizin yetiştirdiği 3 iş adamı seçilmiş olması bizlere gurur vesilesi olmuştur dedi.

 

“Şehrimizin temsili ve gelişimi noktasında üst düzey çalışmalar yapacaklarından eminiz” diyen Kervancıoğlu: “Seçilen iş adamlarımızdan ilk olarak şehrimize MÜSİAD Olarak sürekli destek olan ve güçlü lobi çalışmaları yapan, Kıymetli Madenler ve Mücevher Sektöründe faaliyet gösteren İşadamımız Sayın Ahmet Şekerli' ye, Döküm sanayii ve Hizmet Sektöründe Faaliyet gösteren İşadamımız Sayın Fatih Keçebir' e ve Önceki Dönem Şube Başkanımız olarak görev yapan, Tekstil Sektöründe faaliyet gösteren İşadamımız Sayın Mustafa Buluntu ‘ya seçildikleri önemli ve sorumluluk gerektiren bu görevde Yüce Allah’tan kolaylıklar dilerim.

 

Şehrimize önem ve değer veren Kıymetli Genel Başkanımız Sayın Abdurrahman Kaan Bey'e sonsuz şükranlarımızı sunarız. Bu vesileyle Tüm Müslüman Kardeşlerimizin Ramazan-ı Şerifleri Mübarek olsun. ALLAH bütün ibadetlerimizi kabul etsin İnşallah” dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Etiketler: MÜSİAD’ın, 25., Genel, Kuruluna, Kahramanmaraş, damga, vurdu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı