Haber Detayı
11 Temmuz 2019 - Perşembe 17:49
 
KSÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına atama!
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Bekerecioğlu atandı.
EĞİTİM Haberi
KSÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına atama!

Diş Hekimliği Dekanlık Makamında gerçekleştirilen devir teslim töreninde konuşan KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can: “Üniversitemizin en genç ve en dinamik fakültelerinden olan Diş Hekimliği Fakültesinin önemli gelişmeler kaydettiğini ifade etti.

 

Prof. Dr. Mehmet Bekerecioğlu’nun fakültenin büyümesi ve gelişmesine önemli katkılar sunacağını belirten Rektör Can, “Diş Hekimliği Fakültemizin personel ihtiyacını önemli ölçüde karşıladık ve karşılamaya devam ediyoruz. Yine Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezimizde uzman diş hekimi sayısını 20’ye yükselttik. Merkezimizde fiziki imkânlar ölçüsünde tedavi hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Kahramanmaraş’ımıza layık olduğu en iyi hizmeti sunmak için üniversitemizin bütün imkânlarını büyük bir titizlikle seferber ediyoruz.” diye konuştu.

 

Diş Hekimliği Fakültesi Dekanlığına atanan Prof. Dr. Mehmet Bekerecioğlu, Diş Hekimliği Fakültesinin eksikliklerini mümkün olan en kısa sürede tamamlayarak ülkemizin önemli diş hekimliği fakülteleri arasında yer almayı hedeflediklerini söyledi.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Yorumlar
Haber Yazılımı