Haber Detayı
28 Eylül 2019 - Cumartesi 19:02
 
KMTSO Başkanı Zabun’dan, gazetemize özel açıklama!
18 ülkeden yaklaşık 200 firmanın katılımıyla düzenlenen Uluslararası Kahramanmaraş 5. Tekstil Makinaları Fuarı son gününde yoğun ilgi gördü.
EKONOMİ Haberi
KMTSO Başkanı Zabun’dan, gazetemize özel açıklama!

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Kahramanmaraş Valiliği iş birliğinde gerçekleştirilen Uluslararası Kahramanmaraş 5. Tekstil Makinaları fuarı ile ilgili özel açıklamalar yapan KMTSO Başkanı Zabun, fuara olan ilgiden mutlu olduklarını söyledi.

 

 

“6.’sı daha kapsamlı olacak”

 

KTM Kahramanmaraş 5. Tekstil Makinaları fuarına özel açıklamalarda bulunan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun: “Bugün fuarımızın son günü. Fuarımızda yer alan firmalarımızı gezerek görüşlerini alıyoruz. Görüştüğümüz firmalar seneye de katılacaklarını belirtiyorlar. Şuana kadar gezdiğim stantlarda 5 firmamız Kahramanmaraş’ı temsil ediyorlar. Tabi bu firmalarımız büyük firmalarımız. Bu firmalarımızın burada olmasından gurur duydum. Yaklaşık 65 tane yabancı firma burada stant açtılar. Bunların hepsi büyük firmalar. Bu organizasyondan mutluluk duyuyorum. Kahramanmaraşlı sanayicilerimizin de ilgisi bizi mutlu etti. Buradan sizlerin aracılığı ile hem katılımcı firmalarımıza hem de Kahramanmaraşlı sanayicilerimize teşekkür ediyorum.

 

 

Özellikle iplik makinalarında, dokumada, öğüde piyasanın en güçlü firmaları Uluslararası Kahramanmaraş 5. Tekstil Makinaları fuarındalar. Firmalarımız burada çok güzel görüşmeler geçiriyorlar. Bir sonraki yıl daha kapsamlı bir organizasyon gerçekleştirmek istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Etiketler: KMTSO, Başkanı, Zabun’dan,, gazetemize, özel, açıklama!,
Yorumlar
Haber Yazılımı