Haber Detayı
20 Haziran 2019 - Perşembe 11:38
 
KİPAŞ Holding rekora doymuyor!
Geçtiğimiz hafta İstanbul Sanayi Odası’nın açıkladığı İSO 500 listesinde bir ilke imza atarak Türkiye’de Kahramanmaraş’ın ismini ilk 100’e yazdırmayı başaran KİPAŞ Holding, bir başarıya daha imza atarak Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin açıkladığı ilk 1000 ihracatçı listesinde ilk 100’de yer aldı.
EKONOMİ Haberi
KİPAŞ Holding rekora doymuyor!

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) ‘’ Türkiye’nin ilk 1000 İhracatçısı 2018 ’’ araştırmasına göre KİPAŞ Holding şirketlerinden KİPAŞ Pazarlama Türkiye genelindeki birçok şirketi geride bıraktı. Ayrıca KİPAŞ, tekstil ve hammaddeleri ihracat grubunda Türkiye’de en büyük 7.İhracatçı oldu.

 

Yaptığı yatırımlar ve istihdama olan katkısıyla her geçen gün Kahramanmaraş’ın ve ülkemizin en önemli şirketlerinden biri haline gelen KİPAŞ Holding’in bu başarısına istinaden bir açıklama yapan KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanefi Öksüz: “Geçen hafta açıklanan İSO 500 listesinde ki ilk 100’de yer alarak şehrimizi ve şirketimizi gururlandıran başarımızdan sonra, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin açıkladığı ilk 1000 ihracatçı listesinde de tekrar büyük bir başarıya imza atarak ilk 100’de yer aldık ve ülkemiz ekonomisine sağladığımız katkıdan dolayı tekrar gururlandık. Bunun yanında tekstil ve hammaddeleri ihracatında da Türkiye’de 7.olarak başarımızı perçinlemiş olduk. KİPAŞ Ailesi başarılarına her geçen gün bir yenisini ekliyor ve her zaman eklemeye de devam edecek. Başarılarımızda emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim’’ dedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Yorumlar
Haber Yazılımı