Haber Detayı
12 Aralık 2019 - Perşembe 15:32
 
KÇS KİPAŞ Çimento’dan sosyal sorumluluk projesi!
Yaptığı yatırımlar ve ülke ekonomisine sağladığı katkılar yanında toplumsal duyarlılık ve sosyal yatırımları ile de adından övgüyle söz ettiren KİPAŞ Holding, sosyal sorumluluk projelerini de önem veriyor.
YAŞAM Haberi
KÇS KİPAŞ Çimento’dan sosyal sorumluluk projesi!

Anadolu 500 listesinde üst sıralarda yer alan KİPAŞ Holding’e bağlı KİPAŞ Çimento; Türkiye genelinde 600 kişiyi geçen istihdamıyla, yılda toplamda 4 milyon ton çimento üretim kapasitesi ve farklı illerde 14 hazır beton tesisiyle üretim yapmakla birlikte, üretimin her aşamasında doğaya ve çevreye saygılı bir üretim politikasını benimsemektedir.  

 

KİPAŞ Holding üretimin her aşamasında doğaya ve çevreye verdiği önemle kendinden söz ettirmeye devam ederken “Güçlü toplumlar güçlü ailelerden oluşur” inancı ile bu kapsamda çalışanların aileleri ile hafta sonu etkinliği düzenleyerek; hem geleceğimizin teminatı olan çocuklara çevre bilincini aşılama hem de büyük bir ailenin ferdi olduklarını hatırlatmak adına güzel bir programa imza attı.

 

 

KÇS işletmesinde düzenlenen etkinlikte KÇS çalışanlarının çocuklarına,  çevrenin ve doğanın önemini vurgulayan, suyun hayatımızda ki yeri ve önemini anlatan filmler izletildi.

 

Ayrıca KİPAŞ Ailesi parmak boyasıyla boyama yaptırıldı ve ardından çalışanlar aileleriyle birlikte KİPAŞ Çimento’ya bağlı sahada doğaya katkı amacıyla ceviz ve badem fidanı diktiler.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Etiketler: KÇS, KİPAŞ, Çimento’dan, sosyal, sorumluluk, projesi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı