Haber Detayı
03 Nisan 2019 - Çarşamba 18:32
 
Kara: “Büyükşehirler bazında 3., iller bazında 4. iliz”
31 Mart mahalli idareler seçimleri sonra gztci.com ve marasfisilti.com’un sorularını yanıtlayan AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, “Büyükşehirler bazında Kahramanmaraş’ımız 3., bütün iller bazında 4. Olduk. Bu desteklerinden dolayı Kahramanmaraş’ımıza teşekkür ediyorum” dedi.
SİYASET Haberi
Kara: “Büyükşehirler bazında 3., iller bazında 4. iliz”

Hem AK Partiye hem de Cumhur İttifakına Kahramanmaraş’ın çok yüksek oranda oy verdiklerini söyleyen Kara, tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum dedi.

 

“60 gün vatandaşlarımızı dinledik”

 

Kara: “Yaklaşık 60 gündür tüm teşkilatlarımızla birlikte sahadaydık. Saha ziyaretlerimizde esnaflarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla ve halkımızla bir araya geldik. Bu süreçte vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinledik. Halkımızdan gelen talepleri notlar aldık. Kahramanmaraş hızla büyüyen bir şehir. Bu noktada eksiklikler, yanlışlıklar oluyor. Hamdolsun, hem Onikişubat İlçemizde hem de Büyükşehir Belediyemizde vatandaşlarımız Cumhur İttifakı adaylarımıza çok yüksek oranda oy verdiler. Büyükşehirler bazında Kahramanmaraş’ımız 3., bütün iller bazında 4. olduk. Bu desteğinden dolayı tüm seçmenlerimize teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızdan hem Cumhur İttifakı bazında hem de AK Parti olarak büyük destek aldık” dedi.

 

“Görüşmelerimiz devam ediyor”

 

MHP ile yerelde de birlikte çalışmaların sürdürüleceğini söyleyen Kara: “Biliyorsunuz belediye meclis üyelerimizden 8 tanesi MHP üyelerinden oluşuyor. Bunlar kesin olmayan sonuçlara göre belediye meclisimizde temsil hakkı kazandılar. Dolayısıyla hem belediye meclis çalışmalarımızda hem de teşkilatlar bazındaki görüşmelerimiz hiç şüphesiz devam edecek. Bu süreçten sonra teşkilatlarımız kendi sorumluluklarını yerine getirirler belediyelerimizde kendi sorumluluklarını yerine getiriler” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Yorumlar
Haber Yazılımı