Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 16:35
 
Kahramanmaraş TOHM başarısı!
2014 Yılında Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde başlatılan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi Güreş TOHM açıldığı günden bu güne yetiştirdiği elit güreşçilerin elde ettiği başarıları ile göz doldurdu.
SPOR Haberi
Kahramanmaraş TOHM başarısı!

Olimpiyatlar, Dünya, Avrupa Şampiyonalarına Milli Güreş takımımı alt yapısını oluşturacak sporcuları eğiten merkez sportif alt yapısı, teknik ekibi ve sunduğu sosyal imkanları ile genç pehlivanların gözdesi haline geldi.

 

Kahramanmaraş TOHM 2019 Yılında yine birçok uluslararası başarıya imza attı.

Muhammet Karavuş Yıldızlar Avrupa 2.si

Tolga Özbek Yıldızlar Dünya ve Avrupa 3.sü

Mevlüt Özdemir Yıldızlar Balkan Şampiyonu

Bahri Söyler Yıldızlar Balkan Şampiyonu

İsmail Küçüksolak Yıldızlar Balkan 2.si

Batuhan Uzun Küçük Yıldızlar Avrupa Şampiyonu

Halit Ozmuş Yıldızlar Avrupa 3.sü

 

Son olarak 02-06 Ekim 2019 tarihlerinde Yıldızlar Balkan Şampiyonasına Milli Takım kadrosunda katılan TOHM yıldız güreşçileri elde ettikleri başarılar ile göz doldurdu.

 

Başarılı Güreşçiler, Antrenörleri Fizyoterapist, Masör, Diyetisyenden oluşan destek ekibi Onikişubat Gençlik ve Spor İl Müdürü ve TOHM Koordinatör Müdürü Kadir Gemci ile birlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı’yı makamında ziyaret etti.

 

Kabakcı: “Antrenman programlarını, destek hizmetlerini, Sosyal çalışmalarını ayrı ayrı her sporcumuzu yakından takip ediyoruz. Bu Milli bir dava, arkadaşlarımız ülkemizin Olimpik geleceğini oluşturuyor. Bugün aldıkları başarılar gelecek için büyük ümit veriyor. İnşallah Olimpik anlamda  bu arkadaşlarımız Milli gururumuz olacaklar. Tebrik ediyor başarıların devamını temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Etiketler: Kahramanmaraş, TOHM, başarısı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı