Haber Detayı
29 Mayıs 2019 - Çarşamba 11:48
 
Kahramanmaraş Piazza, Ramazan'da harcadikça kazandiriyor!
Piazza'da; 300 TL’lik alışverişe, 30 TL yüklü “Param Classic Kart” hediye ediliyor
YAŞAM Haberi
Kahramanmaraş Piazza, Ramazan'da harcadikça kazandiriyor!

Bölgenin en büyük, kentin tek Alışveriş ve Yaşam Merkezi Piazza’nın ziyaretçileri, bayram alışverişlerinde de kazanmaya devam ediyor.

 

Dünyaca ünlü zengin marka karmasıyla bol seçenekli alışveriş fırsatı sunan Piazza, düzenlediği kampanyalarla da ziyaretçilerini mutlu ediyor. Bayram ihtiyaçları ve yıl sonu mezuniyet törenleri için alışverişe çıkan Kahramanmaraşlılar, Piazza’da harcadıkça kazanma fırsatı buluyor.

 

Piazza’da, 10 Mayıs’ta başlayan ve Ramazan boyunca alışveriş yapanlara ekstra avantaj sunan Param Classic Kart  kampanyasıyla,  ziyaretçilerine kafe ve restoranlarda kullanabilecekleri 30 TL yüklü Paramcart hediye ediyor.

 

Kampanyadan faydalanmak isteyenler, aynı gün içinde yaptıkları 300 TL ve üzeri alışverişlerini belgeleyen fiş ya da faturalarla danışma birimine başvurduklarında, içinde 30 TL yüklü Param Classic Kartlarını anında teslim alabiliyorlar.

 

Her ziyaretçinin aynı gün içinde bir kez faydalanma hakkının bulunduğu kampanya, ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor. Hem ihtiyaçlarını gideren hem de hediye kazanan Kahramanmaraşlılar, kartlarında bulunan 30 TL’yi yine AVM içinde bulunan anlaşmalı restoran ve kafelerde anında kullanabildikleri gibi 31 Aralık 2019 tarihine kadar da değerlendirebilecekler.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Etiketler: Kahramanmaraş, Piazza,, Ramazan'da, harcadikça, kazandiriyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı