Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 16:52
 
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde bir daire başkanı daha değişti!
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Mehmet Bayır’ın yerine Makina Bakım ve Onarım Şube Müdürü Hanifi Özcan Konuklar atandı.
KAHRAMANMARAŞ Haberi
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde bir daire başkanı daha değişti!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İtfaiye Daire Başkanı Mehmet Bayır'ın yerine Makina Bakım ve Onarım Şube Müdürü Hanifi Özcan Konuklar’ı atadı.

 

Hanifi Özcan Konuklar kimdir?

 

27.07.1960 Kahramanmaraş Merkez Doğumludur. İlk, Orta ve Lise’yi, Kahramanmaraş Lisesinde tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi’nden 1983 Yılında mezun oldu.

 

Menzelet Baraj İnşaatı, Çelik Konstrüksiyon İmalatlarında Şantiye Şefi olarak üç yıl çalıştı. 1987 yılında Belediye Makine İkmal ve Bakım Müdürlüğü’nde Mühendis olarak göreve başladı.

 

Belediyemiz Karasu İshale Hattı Kontrol Mühendisi olarak görev yaptı.

 

2004 yılına kadar bu müdürlükte Atölye Şefi olarak çalıştı. 2004 yılında Fen İşleri Müdür Vekilliği’ne atandı. 2006 yılında Belediye Başkan Yardımcısı Vekili olarak atandı.

 

2011 Yılı İtibarı ile Makine Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü Görevini Yürütmekte iken, 2019 Yılında İtfaiye Dairesi başkanı olarak atandı ve bu görevi halen yürütmektedir.

 

Konuklar, Evli ve 5 çocuk babasıdır.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Yorumlar
Haber Yazılımı