Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 16:50
 
Kahramanmaraş’a yapılacak stadyumun görüşmeleri sürüyor!
Kahramanmaraş’a yapılması planlanan stadyum için görüşmeler tüm hızıyla sürüyor.
KAHRAMANMARAŞ Haberi
Kahramanmaraş’a yapılacak stadyumun görüşmeleri sürüyor!

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Milletvekili Av. Ahmet Özdemir ve Mehmet Cihat Sezal, Kahramanmaraş’a yapılması planlanan stadyum için görüşmeler tüm hızıyla sürdürüyor.

 

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Özdemir ve Sezal bugün Stadyum ile İlgili Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Ahmet Dilsiz ile görüşme gerçekleştirdi.

 

“Her şeyin en iyisine layık”

 

Görüşmenin detaylarını sosyal medya hesabından paylaşan Milletvekili Özdemir: “Stadyum ile alakalı Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Muharrem Kasapoğlu ile yaptığımız görüşmeye istinaden Gençlik ve Spor Bakanı Yatırım ve İşletmeler Genel M. Ahmet Dilsiz bey ile istişarelerde bulunduk. Şehrimize yapılacak olan her yatırımın takipçisi olacağız çünkü hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine layık” ifadelerini kullandı.

 

“Sürecin takipçisiyiz”

 

Milletvekili Sezal ise: “#Kahramanmaraş'ımıza yapımı planlanan stadyum ile ilgili Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Görüşmelerimiz Sonucu Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Sayın Ahmet Dilsiz ile süreç ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Yorumlar
Haber Yazılımı