Haber Detayı
11 Haziran 2019 - Salı 18:45
 
Hasan Balcı İlkokulu öğrencileri sinemada buluştu!
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ‘Sinemaya Gitmeyen Kalmasın’ Projesi kapsamında düzenlenen etkinlikte Kahramanmaraş Hasan Balcı İlkokulu öğrencileri doyasıya eğlendi.
KAHRAMANMARAŞ Haberi
Hasan Balcı İlkokulu öğrencileri sinemada buluştu!

14 Haziran Cuma günü karne öncesi öğrencilere moral için Hasan Balcı İlkokulu 2. sınıf öğrencileri öğretmenleri tarafından Piazza Alış Veriş ve Yaşam Merkezinde sinema etkinliğine katıldılar.

 

Milli eğitim bakanlığı tarafından düzenlenen "Sinemaya Gitmeyen Kalmasın" projesi kapsamında öğrenciler Rafadan Tayfa Dehliz filmini izledi. Sinema çıkışı çok eğlendiklerini söyleyen öğrenciler erken gelen karne hediyesi için öğretmenlerine de teşekkür etti.

 

Hasan Balcı İlkokulu öğretmenlerinden Yasemin Esen ise; Tatil öncesi öğrencileriyle keyifli dakikalar geçirdiğini bu tür etkinliklerin çocukların hem sosyal alanda geliştiğini hem de kendilerine özgüven anlamında olumlu etkiler bıraktığını söyledi. Esen, konuşmasının sonunda bütün öğrencilere iyi tatiller temennisinde bulunarak öğrencilerin tatilde bol bol kitap okumalarını istedi.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Yorumlar
Haber Yazılımı