Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 09:48
 
Debgici: “Olayları AK Partiye mal etmek sadece algıdan ibarettir”
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, gündeme ilişkin basın toplantısı düzenledi.
KAHRAMANMARAŞ Haberi
Debgici: “Olayları AK Partiye mal etmek sadece algıdan ibarettir”

Kervan Han’da düzenlenen basın toplantısında, geçtiğimiz haftalarda Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin gerçekleştirdiği yolsuzluk operasyonu sonrası hem Onikişubat Belediyesi’ne hem de siyasilere yönelik sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde yer alan haberlere ilişkin açıklamalarda bulunuldu.

 

Programda konuşan Bilal Debgici, “ Belediyelerimizin hem maliye alanında hem hizmetleri ve yatırımları alanında hem de yapmış olduğu işler ve ihaleler alanında yani her alanda inceleyen adilane ve bulunduğu yerleri kalkındıracak, projelerini takip eden yerel yönetimler birimimiz detaylı bir çalışma yürütüyor. Bizler de ne olursa olsun yanlışın her zaman peşindeyiz” dedi.

 

AK Parti’ye, Belediyemize Çalışmalarını şeffaf bir şekilde sürdürdüklerini belirten başkan Debgici şunları söyledi: “Yeni dönem gönül belediyeciliği olarak geçen sloganımızla birlikte AK Parti Genel Merkezinde Belediyelerimizi daha detaylı takip eden bir birim yerel yönetimler başkanlığımızca kuruldu ve çalışmalara devam ediyor. Belediyelerimizin hem maliye alanında hem hizmetleri ve yatırımları alanında hem de yapmış olduğu işler ve ihaleler alanında yani her alanda inceleyen adilane ve bulunduğu yerleri kalkındıracak, projelerini takip eden yerel yönetimler birimimiz detaylı bir çalışma yürütüyor. Bizler de ne olursa olsun yanlışın her zaman peşindeyiz. Şahıslardan kaynaklı bir durumu siyasete, AK Parti’ye, Belediyemize mal etmek maalesef bir takım odakların oluşturduğu algıdan ibarettir. Sadece söylemde bulunmak adına kameralar önüne çıkıp da belediyelere kayyum atanacak gibi bilip bilmeden yorum yapanlar bunun ne kadar yanlış olduğunu, fitne ve fesatın bunları nereye götürecek olduğunun farkında olmaları lazım.”

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Etiketler: Debgici:, “Olayları, AK, Partiye, mal, etmek, sadece, algıdan, ibarettir”,
Yorumlar
Haber Yazılımı