Haber Detayı
19 Haziran 2019 - Çarşamba 21:01
 
Coliseum Hotel, Kahramanmaraş’ta hizmete açıldı!
Kahramanmaraş’ın turizm sertifikalı otellerinden biri olan Coliseum Hotel hizmete girdi.
TURİZM Haberi
Coliseum Hotel, Kahramanmaraş’ta hizmete açıldı!

Akdeniz’in incisi Kahramanmaraş’ın bir numarası olma yününde hizmete açılan Coliseum Hotel, aile restorandı, tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik odaları, süit odaları ve restoran bölümü ile müşterilerine hizmet vermeye başladı.

 

Girişimci Mesut Topaloğlu ve Mehmet Yılmaz ortaklığında dün itibari ile hizmete açılan Coliseum Hotel, misafirlerini bekliyor.

 

Girişimci Topaloğlu yaptığı açıklamada: “Kahramanmaraş’ımızın en büyük eksikliklerinden bir tanesi olan aile restoranını Coliseum Otel bünyesinde bir ilk olarak hizmete açtık. Altuntürk Hotel olarak faaliyet gösteren oteli devralarak, yeniden tasarlanan iç mimarisi ile Coliseum Hotel olarak Kahramanmaraş’ımıza kazandırdık. 3 yıldızlı oteller içerisinde iddialı, temiz, güvenilir bir otel haline getirdik. Kahramanmaraş’ta ki ailelerin ve dışarıdan gelecek misafirlerimizin gönül rahatlığı ile konaklayabilecekleri, Kahramanmaraş’ın eşsiz lezzetlerini tadabilecekleri, canlı müzik eşliğinde eylenebilecekleri bir konsept oluşturduk. Kahramanmaraş’ımıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Resmi açılışında sahne alan Lal Sönmez, katılımcılara unutamayacakları bir akşam yaşattı.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Yorumlar
Haber Yazılımı