Haber Detayı
22 Haziran 2019 - Cumartesi 16:02
 
CHP Kahramanmaraş İl Başkanlığı: “Takke düşerse, kel görünür”
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş İl Başkanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada; “Kahramanmaraş İl Örgütümüz, Milletvekilimiz ile birlikte İstanbul’da gerekli çalışmaları yaparak, Kahramanmaraşlı hemşerilerimiz ve Derneklerimizle bir araya gelmişlerdir. Her birinizin de emek verdiği bu ortamda ‘’ne idüğü’’ belirsiz bazı kişiler yine sahne aldığını görüyoruz” ifadelerine yer verildi.
SİYASET Haberi
CHP Kahramanmaraş İl Başkanlığı: “Takke düşerse, kel görünür”

CHP Kahramanmaraş İl Başkanlığından yapılan açıklamada: “23 Haziran seçimlerinde başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her karış toprağında ‘’Her Şey Çok Güzel Olacak’’ diye ciddi bir mücadele veriyoruz. Sizlerin de canı yürekten çaba harcadığınızı biliyorum.

 

Kahramanmaraş İl Örgütümüz, Milletvekilimiz ile birlikte İstanbul’da gerekli çalışmaları yaparak, Kahramanmaraşlı hemşerilerimiz ve Derneklerimizle bir araya gelmişlerdir. Her birinizin de emek verdiği bu ortamda ‘’ne idüğü’’ belirsiz bazı kişiler yine sahne aldığını görüyoruz.

 

Son yerel seçimlerde Pazarcık’ta seçimi kayıp etmemize neden olan, ortada dönen şaibelerle ilgili herhangi bir açıklama da yapmayan DSP Pazarcık Belediye Başkan Adayının, İstanbul CHP İlçe binalarında boy boy poz vermesi, abesle iştigal değil midir? Madem CHP’yi bu kadar seviyordun (!) Neden CHP Genel Başkan Yardımcılarına hakaret ettin?

 

Neden Pazarcık’ta masum, dürüst insanların duygularıyla oynadın?

 

Pazarcık’ta DSP, İstanbul’da CHP diyorsun!

 

Yoksa CHP’den yeni beklentilerin mi var? (iş bulmak, ihale almak vs.)

 

Unutulmasın ki: CHP şahsi çıkar ve menfaatleri için partiyi kullananlar değil, toplum menfaatlerini koruyup kollayan nitelikli insanların bulunduğu bir partidir.

 

Açık çağrımızdır; CHP İlçe Binalarını gezmek için kimsenin eteğinden tutmana gerek yok. Çünkü ‘’takke düşerse kel görünür.’’

 

Bak Kağıthane İlçe Başkanlığı senin girişini yasaklamış. Bütün bunları tek başına inat ederek yapmak yerine Pazarcık’ta yalan yanlış bilgilerle oylarını aldığın masum dürüst insanlardan özür dile ve ben hata yaptım de!

 

Aksi halde, CHP’den sonra DSP de sana tüm kapıları kapatır. Kamuoyuna duyurulur” denildi.                             

                                 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Kahramanmaraş, İl, Başkanlığı:, “Takke, düşerse,, kel, görünür”,
Yorumlar
Haber Yazılımı