Haber Detayı
28 Ağustos 2019 - Çarşamba 09:06
 
Çağlayancerit Pazarcık yolunda çalışmalar başladı!
Çağlayancerit Pazarcık karayolunun 30 kilometrelik kısmında yol yapım çalışmaları yeniden başladı.
KAHRAMANMARAŞ Haberi
Çağlayancerit Pazarcık yolunda çalışmalar başladı!

31 Mart mahalli idareler seçimlerinde sık sık gündeme gelen ve Çağlayancerit Belediye Başkanı Hanifi Sarıaltun’un en kısa zamanda Çağlayancerit Pazarcık karayolunun yapımını tamamlayacaklarının sözünü vermişti.

 

Geçtiğimiz günlerde MHP Çağlayancerit İlçe Başkanı ile MHP lideri Dr. Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ederek içerisinde Çağlayancerit Pazarcık karayolunun da bulunduğu Çağlayancerit’in sorunlar ve çözüm önerileri dosyasını sunan Başkan Sarıaltun, girişimlerinin sonuçlarını almaya başladı.

 

Dün itibari ile karayolları ekipleri ilçeye gelerek çalışmalarına başladı.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Sarıaltun: “Söz verdiğimiz gibi Çağlayancerit Pazarcık karayolunun yapımına dün itibariyle başladık. Allah’ın izniyle en kısa sürede çalışmalar sonlanacak ve ilçe halkımız ulaşımda rahat bir nefes alacak. Ben bu projenin yapımında emeği geçen başta Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beye, TBMM İçişleri Komisyon Başkanımız Celalettin Güvenç beye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bizler biliyoruz ki yol medeniyettir. Çağlayancerit Pazarcık karayolu ile doğudan, Nurhak Çağlayancerit arasında yapılan güvenlik yolu ile kuzeyden, Dulkadiroğlu Çağlayancerit arasında yapılması planlanan yol ile güneyden ilçemize çok rahat ulaşım imkânı sağlanacak ve Çağlayancerit cazibe merkezi haline gelecek” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Etiketler: Çağlayancerit, Pazarcık, yolunda, çalışmalar, başladı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı