Haber Detayı
11 Ağustos 2019 - Pazar 11:34
 
Başkan Sarıaltun’un Kurban Bayramı mesajı!
Çağlayancerit Belediye Başkanı Hanifi Sarıaltun, Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.
KAHRAMANMARAŞ Haberi
Başkan Sarıaltun’un Kurban Bayramı mesajı!

Başkan Sarıaltun, mesajında: “Asırlardır millet olarak bizleri daha güçlü kılan, milli ve dini duygularımızın, örf ve adetlerimizin kuvvetlendiği birlik ve beraberliğimizin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güçlü şekilde yaşandığı bir Kurban Bayramını daha birlikte idrak etmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

 

Manevi duygularımızın yoğun yaşandığı bu günlerde insanlarımız aynı düşünce ve değerlerde buluşmakta, dargınlıklar, kırgınlıklar unutulmakta, dostluk ve kardeşlik duyguları daha yoğun yaşanmakta, inançlarımız, gelenek ve göreneklerimiz kuşaktan kuşağa aktarılmaktadır.

 

Sevinçte ve üzüntüde hep birlikte olmamız bizleri farklı kılan özelliğimizdir. Millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde mutlu, güvenli, huzurlu, sağlıklı bu güzel atmosferi hayatımızın her gününe taşıdığımız takdirde varamayacağımız hedef, aşamayacağımız hiçbir engel olmayacaktır.

 

İdrak etmekte olduğumuz Kurban Bayramı vesilesi ile Çağlayanceritli hemşerilerimin ve tüm Müslüman aleminin mübarek Kurban Bayramını tebrik eder, bayramımızın ülkemize ve bütün İslam âlemine hayırlara vesile olması temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Etiketler: Başkan, Sarıaltun’un, Kurban, Bayramı, mesajı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı