Haber Detayı
23 Ekim 2019 - Çarşamba 17:26
 
ARSAN Ar-Ge merkezinde ödül töreni!
ARSAN Ar-Ge merkezinde düzenlenen törenle yenilikçi fikir üreten personele teşvik ödülleri verildi.
KAHRAMANMARAŞ Haberi
ARSAN Ar-Ge merkezinde ödül töreni!

ARSAN Ar-Ge merkezi yöneticisi Kemal Arıkan tarafından tertip edilen törene TEKNOKENT Genel müdürü Prof. Dr. Mahit Güneş ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Gaye Kaya katılım sağladı.

 

Ar-Ge merkezi yöneticisi Kemal Arıkan yaptığı açılış konuşmasında: “Sekiz adet değerli fikrin projelendirildi, diğer fikir sahiplerinin de her zaman destekleyeceğiz ve proje çeşitliliğinin arttırılması adına son derece yoğun bir şekilde çalışacağız” dedi.

 

Törene katılan TEKNOKENT Genel Müdürü Prof. Dr. Mahit Güneş ise yaptığı konuşmasında: “Nazik davetlerinden dolayı Kemal Arıkan’a teşekkür ederim. AR-GE merkezlerinde teşvik mekanizmalarının etkin ve verimli bir şekilde kullanılması son derece önemli. Bu önemin ARSAN AR-Ge merkezi tarafından gösterilmesinden mutluluk duyuyorum. TEKNOKENT olarak eğitim, bilim ve AR-GE’nin olduğu her yerde bulunmaktan ve destek vermekten heyecan duyuyoruz. AR-GE merkezi ve Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) ile birlikte Avrupa Birliği projelerine odaklanılabiliriz ve bu konuda işbirliği yapmaktan memnuniyet duyarız” ifadelerine yer verdi..

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Etiketler: ARSAN, Ar-Ge, merkezinde, ödül, töreni!,
Yorumlar
Haber Yazılımı