Haber Detayı
24 Ocak 2020 - Cuma 08:52
 
AK Parti Kahramanmaraş Gençlik Kolları Başkanı Çam, görevi bıraktı!
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Çam, görevini bıraktı. Çam, yayınladığı mesajında yaş haddinden dolayı bıraktığını açıkladı.
SİYASET Haberi
AK Parti Kahramanmaraş Gençlik Kolları Başkanı Çam, görevi bıraktı!

Çam, yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “AK Parti teşkilatları dur durak bilmeden çalışan, gönüllü, fedakar ve vefakar kişilerden oluşan bir ailedir.

 

Şahsım bu ailenin 9 yıllık bir üyesidir. 9 yıldan beri dava olarak bellediğim bu yolda Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın önderliğinde görev aldım. Her kademesinde aldığım görevlerde tek hedefim görevimi layıkıyla yerine getirmek oldu. Bu görevimi de elimden geldiğince yerine getirmeye gayret gösterdim. Bu teşkilatta gençlik yapısı ayrı bir okuldur. Bu okulda okumak zordur.

 

Ancak hizmet aşkı düşünüldüğünde zorluklar gül bahçesine döner. Bu gül bahçesinde geçirdiğimiz günlerin bir sonu elbette ki var. Ancak bizler bu okuldan mezun olarak partimizi ve davamızı yeni görevlerimizde temsil edeceğiz. Gençlik Kolları Başkanlığı görevimiz yaş haddine varmasından kaynaklı bitse de partimiz ve liderimiz için çalışma gayretimiz ve isteğimiz meclis üyesi olduğum kurumda devam edecektir.

 

Siyasetin içerisinde gençlere en çok yer veren bir partinin ve liderin arkasında olduğumuz için mutlu ve gururluyum. Yaşım ne kadar ilerlese de hep gençlik dinamiği ile çalışacağım.

 

Üyesi ve mensubu olmaktan gurur duyduğum partime Belediye Meclis Üyesi olarak hizmet etmeye devam edeceğim, yeni gençlere yardım etmeyi de kendime düstur edineceğim.”

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Etiketler: AK, Parti, Kahramanmaraş, Gençlik, Kolları, Başkanı, Çam,, görevi, bıraktı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı