Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 17:45
 
AK kadınlardan ‘Mevlid’ Kandili özel programı!
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Onikişubat Kadın Kolları tarafından Mehmet Akif Ersoy kültür Merkezinde Prof. Dr. Ramazan Ayvallı’nın katılımıyla Mevlid Kandili programı düzenlendi.
KAHRAMANMARAŞ Haberi
AK kadınlardan ‘Mevlid’ Kandili özel programı!

Programa davetliler ve partililerin yanı sıra Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’de katıldı. Sevgili Peygamberimiz, İnsanlığa ve Bütün Annelere Rahmettir konulu program Kur-an tilaveti ile başladı.

 

Programda kısa bir konuşma yapan Başkan Mahçiçek, “Bu programı düzenlediği için ilçe kadın kollarımıza ve katılımınızdan dolayı siz değerli katılımcılara teşekkür ediyorum. İnşallah ailenizle birlikte sağlık ve mutluluk içerisinde tekrar böyle güzel günleri kutlamak için bir araya geliriz.  Hepinizin kandilini tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

“Ne mutlu böyle özel bir günde bir araya geldik”

 

AK Parti Onikişubat kadın kolları başkanı Banu Pakdil ise: “Bu program bizler için güzide bir program ve bir o kadar da anlamlı. Sizlerde bu güzel programa katılarak programımızı taçlandırdınız. Ne mutlu bize ki böyle güzel bir programda bir araya geldik. Bu programda emeği olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kulun rabbine biraz daha yakın olduğu gecelerden birini geçireceğimiz bugün kendisine açılan elleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi gören, bilen, duyan yüce mevlam tüm dualarımızı kabul eylesin.  Herkesin kandili kutlu olsun” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Etiketler: AK, kadınlardan, ‘Mevlid’, Kandili, özel, programı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı