Haber Detayı
04 Mayıs 2019 - Cumartesi 12:11
 
Abdullah Kalın, aday tanıtım toplantısı düzenledi!
11-12 Mayıs tarihlerinde yapılacak genel kurulda Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına Başkan Adayı olduğunu açıklayan Abdullah Kalın, Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren meslektaşları ile bir araya geldi.
KAHRAMANMARAŞ Haberi
Abdullah Kalın, aday tanıtım toplantısı düzenledi!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Arif Şen’in birliktelik vurgusu yaptığı konuşmasının ardından alkışlarla kürsüye gelen Kalın: “11 – 12 Mayıs tarihinde yapılacak, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odamızın Genel Kurulunda, ekip arkadaşlarımla birlikte, mesleğimiz için “BİZ VARIZ” diyerek, aday olmamız münasebeti ile düzenlemiş olduğumuz tanıtım toplantımıza, bizleri yalnız bırakmayarak katılımlarınız için teşekkür eder, şahsım ve arkadaşlarım adına selam ve saygılarımı sunarım.

 

Kıymetli meslektaşlarım;

 

Memleket sevdamız, meslek sevdamız, şehrimiz ve emeğimiz için; ‘Ortak Akıl, Birlikte Yönetim’ anlayışı ile tüm meslek mensuplarımızın katılımıyla Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odamızı yönetmeye talip olduk.

 

2010 yılında çıktığımız bu kutlu yolculukta, ‘Kurumsal Oda, Kurumsal Kimlik ve Kurumsal Yönetim’ anlayışı ile mesleğimiz ve meslektaşlarımızın temsili noktasında mesai kavramı gözetmeden çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.

 

Şimdi ‘Nerede Kalmıştık’ sloganıyla kaldığımız yerden hedeflerimize ulaşmak için, odamızın dününde bugününde olduk,  yarınında da daha güçlü, daha etkin, hep birlikte ve beraber olmaya devam edeceğiz.

 

Mesleğimiz her geçen gün çok daha fazla önem kazanmaktadır. ‘Bilgi, Teknoloji ve İnteraktif Çözümler’ ön plana çıkmaktadır. Meslektaşlarımıza odamız bünyesinde hizmet içi eğitimlerle, bu çözümlerin en önemli ve en etken unsurunu oluşturmaktadır.

 

Bu yoğun iş çalışma ve eğitim aşamalarında, ayrıca meslektaşlarımızın, stres yönetiminin de göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Odamız bünyesinde sosyal alanları, sosyal aktiviteler ve etkinlikler fazlası ile yapılması gerekmekte, hatta meslektaşlarımızın bir araya gelerek kaynaşmaları noktasında çok önem arz etmektedir.

 

‘Mesleğimiz İçin Biz Varız’ temasıyla çıktığımız bu yolda, siz meslektaşlarımızı ‘Odamıza Sahip Çıkmaya’ davet ediyoruz.

 

Sizlerden aldığımız güçle, ‘Güçlü Bir Yönetimle’ mesleğimiz için biz varız. Sizin gibi birbirinden kıymetli, birbirinden özel insanlarla beraber ‘Sen Ben Varsak, Biz varız.’ İfadelerini kullandı.

 

Kurumsal Kimlik, Kurumsal Oda, Kurumsal Yönetim. Ortak akıl birlikte yönetim. Hizmet akdi ile çalışan meslektaşlarımız için. Sürekli mesleki eğitimle, mesleğimizi geliştirmek ve yön vermek için.  Haksız rekabet ve korsanla mücadele için. Stajyerlerimize ve üyelerimize en iyi hizmeti vermek için. Meslektaşlarımızın desteklerden faydalanmaları sağlamak için. Kadın meslektaşlarımıza pozitif ayrımcılık için. lokal projemiz ve sosyal aktivitelerimiz için. stajyer meslek mensuplarımıza destek için.  nitelikli ara eleman eğitimleri için.  oda üyelerimiz adına hatıra ormanı için. Haksız rekabetle değil kaliteli hizmet için. Ailesinin ve çocuklarının yanında hayata umutla bakan mutlu meslektaşlar için.  sanat kültür spor ve yaşamın her alanında odamız üyeleri için. gzi organizasyonlarımız için konularına değinen Kalın,  Yapılacak Genel Kurulda aday olan, arkadaşlarımıza başarılar diler, kazananın mesleğimiz odamız şehrimiz olmasını dilerim” dedi.

 

Abdullah Kalın'ın yönetim kurulu üyelerinin Mustafa Adalı, Cüneyt Doğan, Ali Avgın ve Mehmet Tahir Nergizoğlu olduğunu söyledi.

Kaynak: Editör: İbrahim Baykut
Etiketler: Abdullah, Kalın,, aday, tanıtım, toplantısı, düzenledi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı