Astroloji

 

 

 
Akrep (17.11.2019)
Aşk ve ilişkiler günün en önemli konusu olmaya aday. Eş veya partnerden romantik adımlar alabilir özel ve geleceğe yönelik uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Geçmişinizdeki dostlarınızda tesadüf bir şekilde karşılaşabilir ve onlarla eski konuları tekrar konuşabilirsiniz.
 
Aslan (17.11.2019)
İş projeleriniz ve hayatınızda var olan önemli gelişmeleri bir süre arka planda tutmanızda ve gizlemenizde fayda var. Duygularınız şu an için anlaşılmıyor gibi gelebilir. Bu fikir içinde agresif çıkışlar yapmamalısınız.
 
Balık (17.11.2019)
Bugün dışarıya çıkmak yerine evde zaman geçirmek ve ev işleriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bazı ailevi konular üzerine kesin kararlar almadan önce fikirlerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.
 
Başak (17.11.2019)
Özellikle iş hayatınızla ilgili belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için çabalayabilirsiniz. Çalışkanlığınız, işinize olan ilginiz ve bağlılığınız ön planda olacaktır. Çalışkanlık ve hırsı birbirine bugün karıştırmayın.
 
Boğa (17.11.2019)
Yaşamınız üzerinde derin bir etkiye sahip olduğunu düşündüğünüz biri tarafından bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Bu noktada sizler ilk kez içinizdeki bazı duyguları tutamadığınız için zor konuşmalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.
 
İkizler (17.11.2019)
Yatırım yapmak ya da parasal konularda bir toparlanmaya yönelmeniz mümkün olabilir. Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesini isterken sanki bunlar size hiç olmayacakmış gibi gelebilir. Bunu bu şekilde yapmayın.
 
Koç (17.11.2019)
Ailenize zaman ayırmak isterken işlerin aksaması mümkün olabilir. Bu yüzden ailenizle zaman geçirmemenizin verdiği zor duygular bugün sizi yorabilir. Burada her yere yetişemeyeceğinizi hatırlatmak isterim. Evren sizi yavaşlatmadan biraz sakince dinlenin.
 
Kova (17.11.2019)
 
Oğlak (17.11.2019)
Özel hayatınızla ilgili konularda oluşan dengesizlikleri radikal kararlarla çözmek isteyebilirsiniz. Eski alışkanlıklarınızı yok etmek ve geleneksel yaklaşımlarınızı kırıyor olmak sizlere yeni bir başarı getirebilir.
 
Terazi (17.11.2019)
Eski defterleri tamamen kapatıp önünüzdeki sürece odaklanmanızın vakti geldi. Aşka dair bazı hayal kırıklıklarını yeniden hatırlayabilirsiniz. Bu durum modunuzu düşürmemelidir. Engellendiğinizi hissettiğiniz bazı içsel duyguları bir uzmanla çözmeniz daha sağlıklı olabilir.
 
Yay (17.11.2019)
İş ve çalışma hayatınızla ilgili yeni gelişmeler kendini gösterebilir. Sorunları çözme kısmında sabır ve duygusal güç sizlere daha mantıklı kararlar vermeye yöneltecek. İçgüdülerinize ve sağduyunuza güvenerek hareket edebilirsiniz.
 
Yengeç (17.11.2019)
Bugün duygularınızda her zamankinden daha hassas ve alıngan olabilirsiniz. Bu yüzden kenara çekilip dinlenmek, kendinize zaman ayırmak ve olumlu düşünmeye gayret etmek daha doğru bir tercih olacaktır. Aksi halde bazı restleşmeler yaşanabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı